KONST / Litografier / Litografiska blad 13909397
nr 1390 9397
Litografiska blad
8 st, Tony Laroy, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 30x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:50:49
6/4 13:15:29
7/4 07:28:25